נוער

בשיתוף פעולה עם המרכז הגאה, מתנהל המנ"ש – מרכז הנוער השכונתי השוכן בסמוך למרכז.

מועדון הנוער הגאה של ת״א הוא חלק מרשת המנ״שים (מרכזי נוער שכונתיים) בעיר והוא מענים לצרכים הספציפיים של נוער בקשת הלהט״בית כגון; מרחב פתוח ולא שיפוטי להעלאת שאלות בנוגע לזהות מינית ומגדרית, הנגשת מידע רלוונטי, סיוע בהתמודדות עם היציאה מהארון, להט״בופוביה ועוד.

במועדון פעילויות רבות של איגי – ארגון הנוער הגאה. המועדון מאפשר לפגוש בני נוער להט״בים ומתלבטים וכך גם מדריכים אשר יאפשרו לכם לשאול שאלות ולקבל תשובות ענייניות, בצורה לא שיפוטית ובגובה העיניים.

מכיוון שיש פעילויות שונות ומגוונות תוכלו להשתתף בפעילויות שמתאימות לכם/ן ושבהן תרגישו הכי נוח.

למשל אם אתן אוהבות להיות בקבוצה קבועה מתחילת השנה ועד סופה תוכלו להצטרף לקבוצת ת״א צעירה של איגי, אם אתם מעדיפים מקום פתוח ואוהבים לבוא וללכת מתי שמתחשק לכם תוכלו להגיע למטבחון – מועדון הנוער של איגי. במנ״ש הגאה תוכלו אפילו להגיע ולעשות שיעורי בית עם מורים/ות ומדריכים/ות מנוסים/ות באווירה משוחררת ומקצועית, בחווית למידה חדשנית או להשתתף בקבוצות מקצועיות כמו קבוצת הכתבים שמסקרת את כל אירועי הגאווה ואחראית על התוכן באתר של איגי

אז אם אתם או אתן רוצימ/ות לשאול שאלות על הזהות המגדרית והמינית שלכן, לפגוש חברים, לשמוע מוזיקה, לעשות שיעורי בית, או להיות פעילים חברתיים ולשנות את העולם, במנ״ש הגאה קיימות כל הקבוצות שמאפשרות לכם ולכן להביא את עצמכן לידי ביטוי.