הגיל הרך

צוציגן מאיר

בשנים האחרונות ישנה עלייה משמעותית בשכיחותה של ההורות גאה (בארץ בכלל ובת"א בפרט) הכוללת משפחות חד מיניות של הומואים, לסביות, יחידים או בזוגיות והורות משותפת כאשר לפחות אחד מההורים הוא חד מיני.

אנו, ב"צוציגן מאיר", מכירים בצורך של משפחות אלו ורוצים לתת מענה להן ולכל סוגי המשפחות הנוספות. (להט”באק- קוויר ואינטרסקס, סטרייטיות, חד הוריות וכו') מענה זה יתן בטחון להורה המגדל ולילדיו ולדאוג להרגשת השייכות החשובה כ"כ בכל מקום אליו הם מגיעים.
הרעיון במרכז הורים וילדים הוא שההתיחסות תהיה טבעית ושווה לכולם, ובו בעת ינתן מענה לצרכי המשפחה המיוחדים והמגוונים, ובהתיחסות הבסיסית לילדים בחוגים ובפעילויות השוטפות עם שמירת הפרטיות ורצונו של כל אורח ואורחת אצלנו.

ידוע שלכל מסגרת באשר היא, יש חשיבות בהקניית ובהעברת מסרים לחברה פתוחה ומקבלת, והמרכז שיפנה לכלל אוכלוסית ת"א והסביבה מתחייב לעשות זאת על הצד הטוב ביותר ע"י שיחות והכשרת המדריכים שיגיעו להעביר פעילויות, ובעצם המפגש של כולם תחת הגג שלנו.

עידן נצר

מקים ומפעיל הצוציגן, גנן ילדים מוסמך, ניהל בעברו את רשת "הגן של עידן", בעל נסיון עשיר בתחום, מייעץ בנושאי עיצוב התנהגות בגיל הרך, בתוכניות הטלויזיה השונות. (“אודטה”, הופ הורים).
לפרטים נוספים עידן –
 054-4386282

צוציגן אחה"צ:
ימי ראשון שני ורביעי – נתנועע ונרקוד עם עידן הגנן: 
נשיר, נרקוד ונשמע סיפורונים ודקלומים
 
 
yucacyשותלים לכבוד ט"ו בשבט